Работа в Украине » Работа в Чернигове » Резюме вчитель історії, українознавства, та організатор краєзнавчо-туристичної роботи,менеджер по туризму, Чернигов
Работа по регионам
Работа в Украине
Работа в Киеве
Работа в Одессе
Работа в Днепропетровске
Работа в Харькове
Работа в Запорожье
Работа в Виннице
Работа в Луцке
Работа во Львове
Работа в Житомире
Работа в Николаеве
Работа в Полтаве
Работа в Кировограде
Работа в Ивано-Франковске
Работа в Херсоне
Работа в Сумах
Работа в Донецке
Работа в Тернополе
Работа в Чернигове
Работа в Ужгороде
Работа в Ровно
Работа в Черкассах
Работа в Хмельницком
Работа в Черновцах
Работа в Симферополе
Работа в Луганске
Работа в Севастополе
все регионы »
 
Новости
Погода,Новости, загрузка...
 
Внимание!!! Если в объявлении указан номер телефона с кодом 070 или 090 - стоимость звонка на такие номера телефонов является ПЛАТНОЙ, и может существенно превышать несколько гривень/мин.
вчитель історії, українознавства, та організатор краєзнавчо-туристичної роботи,менеджер по туризму
Чернигов, 14:09, вторник, 27.05.2014

Зарплата: 1500 грн.
Пол: женщина
Возраст: 23 лет
Образование: высшее
График работы: полный день

РЕЗЮМЕ

Адаменко Ірина Григорівна

м.Чернігів
вул. Воїнів -Інтернаціоналістів , буд. 3 кв. 632
моб. телефон: 0636366981
e-mail: +380636366981@yandex.ru
Дата народження: 6 травня 1991 року

Мета: влаштуватися на гарну і цікаву роботу, яка надасть можливість застосувати на практиці отримані знання і навички педагога, реалізувати власний потенціал з перспективою кар'єрного росту.
Освіта: 1998 – 2009 рр. – ЗОШ I –III ступенів, с. Авдіївка, Сосницького району Чернігівської області.
2009 – 2013рр. – Чернігівський національний педагогічний університет імені Т. Г. Шевченка (Інститут історії, етнології та правознавства імені О. М. Лазаревського; спеціальність – історія; спеціалізація – українознавство та краєзнавчо-туристична робота; магістр історії та українознавства).
Додаткова освіта: 2012-2013рр. – Курси англійської мови (м. Чернігів, Чернігівський національний педагогічний університет імені Т. Г. Шевченка).
2014р. – пройшла курси підвищення кваліфікації в Чернігівському центрі перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників органів державної влади, органів місцевого самоврядування, державних підприємств, установ і організацій. За програмою тематичного короткотермінового семінару: «Державна служба та служба в органах місцевого самоврядування в Україні: правовий статус, стиль і методи роботи». Видано сертифікат.
Практика: 2010 р. – археологічна практика в м. Батурині, Бахмацького району, Чернігівської області; 2011 р. – етнографічна практика в с. Погорілівка, Заставнівського району, Чернівецької області; 2011, 2012 рр. – педагогічна практика в Чернігівській загальноосвітній школі №30; 2012 р. – педагогічна практика в Чернігівському ліцеї №22; 2012 р. – туристична практика в с. Клочків, Чернігівського району, Чернігівської області; 2014 р. – педагогічна практика в Чернігівському національному педагогічному університеті імені Т. Г. Шевченка в Інституті історії, етнології та правознавства імені О. М. Лазаревського. Відмінно.
Професійні навички і знання: Windows, MS Office, Internet – досвідчений користувач.
Володію методикою використання інноваційних технологій навчання: інформаційні технології, інтерактивні технології, ігрові та ін.
Знання мов: англійська – середній рівень.
Досягнення: 2011- 2014 рр. – виступи на студентських наукових конференціях Інституту історії, етнології та правознавства імені О. М. Лазаревського.
Публікації: за час навчання в університеті було надруковано публікації: 2012 р. – «Засоби масової інформації Чернігівщини про вплив Чорнобильської катастрофи на наш край»; 2013 р. – «Весільна обрядовість села Авдіївка Сосницького району Чернігівської області»; 2014 р. – «Місце Чорнобильської катастрофи у житті і творчості Ліни Костенко».
Особисті якості: комунікабельність, пунктуальність, толерантність, доброзичливість, працелюбність, цілеспрямованість, старанність, відповідальність, організаторські здібності, вміння працювати в команді, аналітичне мислення, з почуттям гумору, легко та швидко навчаюсь новому з великим бажанням. Швидко знаходжу спільну мову з дітьми. Веду активний спосіб життя. Шкідливих звичок не маю.
Додаткові відомості: хобі – подорожування містами України. Займаюсь дослідженням історії рідного краю.

Контактное лицо: Адаменко Ірина Григорівна
Телефон: 0636366981
E-mail: 0636366981@yandex.ru

Раздел: Журналисты, редакторы, переводчики | Преподаватели, учителя, воспитатели | Специалисты по персоналу, психологи | №26291
 
Ведущие компании
Вакансии ПриватБанк
 

Jooble
работа г Черкассы работа снабжение
 

Новости
 

Реклама