Работа в Украине » Работа в Ужгороде » резюме Юристы, адвокаты, право, консалтинг, Ужгород
Работа по регионам
Работа в Украине
Работа в Киеве
Работа в Одессе
Работа в Днепропетровске
Работа в Харькове
Работа в Запорожье
Работа в Виннице
Работа в Луцке
Работа в Житомире
Работа во Львове
Работа в Николаеве
Работа в Полтаве
Работа в Кировограде
Работа в Ивано-Франковске
Работа в Сумах
Работа в Херсоне
Работа в Тернополе
Работа в Чернигове
Работа в Ровно
Работа в Ужгороде
Работа в Черкассах
Работа в Донецке
Работа в Хмельницком
Работа в Черновцах
Работа в Симферополе
Работа в Луганске
Работа в Севастополе
все регионы »
 
Новости
Погода,Новости, загрузка...
 
Внимание!!! Если в объявлении указан номер телефона с кодом 070 или 090 - стоимость звонка на такие номера телефонов является ПЛАТНОЙ, и может существенно превышать несколько гривень/мин.
Быстрый поиск
Раздел:
для выбора
нескольких
разделов
удерживайте
CTRL
  Регион:
Период:
Оклад от: $
Фраза:
Вид:
 
 
Запрос на поиск
Регион: Работа в Ужгороде
Разделы: Юристы, адвокаты, право, консалтинг
Период: за 30 дней
 
подробно | кратко
Результат: 1-1 (всего 1)
Страница:
 • 1
 • Юрист по сумісництву (на неповний робочий день)

  Ужгород, 15:39, среда, 06.04.2011

  Зарплата:
  Опыт работы: 5 лет
  Образование: высшее
  Пол: мужчина
  График работы: неполный день

  Мета пошуку роботи:
  Робота юристом (юрисконсультом) неповний робочий день (4-7 годин) або за сумісництвом та отримання достойної заробітної плати;
  відкриття «нових горизонтів» для застосування своїх знань, навичок та здібностей;
  кар’єрний ріст та реалізація себе як юриста.
  Причина пошуку роботи:
  Фінансові проблеми роботодавця та переведення працівників на скорочений режим роботи.
  Освіта:
  Великораковецька ЗОШ І-ІІІ ступенів (2002 р.), золота медаль.
  Юридичний факультет Ужгородського національного університету, спеціальність «Правознавство», спеціаліст (2007 р.), диплом з відзнакою.
  Юридичний факультет Ужгородського національного університету, спеціальність «Правознавство», магістр (2008 р.), диплом з відзнакою.

  Досвід роботи (5 років):
  З 01.06.2006 р. і по теперішній час працюю на посаді юрисконсульта ВАТ «Закарпатінтерпорт» (перевантаження вантажів на залізниці, транспортно-експедиційна, брокерська, охоронна діяльність, діяльність вантажного автомобільного транспорту та ін.). Також здійснюю юридичне супроводження ряду інших компаній, які є пов’язаними з вказаним товариством.
  Обов’язки на посаді юрисконсульта надзвичайно широкі: забезпечення додержання законності в діяльності підприємства і захист його прав та інтересів, аналіз юридичних ризиків для підприємства та забезпечення їх усунення, претензійно-позовна робота (підготовка претензій, позовів, відзивів на позови, апеляційних, касаційних скарг, заяв про перегляд рішення за нововиявленими обставинами, заяв про перегляд рішення ВСУ у зв’язку з неоднаковим застосування норм матеріального права), договірна робота (складання договорів, аналіз договорів, складання протоколів розбіжностей до договорів), корпоративна робота (робота з установчими документами, реєстрація, перереєстрація та припинення підприємств, внесення змін та доповнень до установчих документів), реєстрація, перереєстрація та припинення ФОП, стягнення дебіторської заборгованості, робота з виконавчою службою (опис, арешт, оцінка, вилучення та реалізація майна боржника, зняття арешту, вилучення майна з акта опису та арешту тощо), земельні відносини, оформлення земельних ділянок (оренда, купівля-продаж, зміна цільового призначення, зняття родючого шару ґрунту, зміна ф. 6-зем, межові спори, юридичний супровід підписання проектів відведення та технічної документації на всіх етапах погодження та затвердження, супроводження державної експертизи землевпорядної документації тощо), оформлення нерухомості (юридичний супровід розробки проектної документації, введення в експлуатацію, реконструкція будівель та споруд, переоформлення свідоцтв про права власності на нерухоме майно тощо), отримання різноманітних ліцензій, дозволів, розробка тендерної документації для участі в державних закупівлях (тендерах), взаємодія з органами державної влади та місцевого самоврядування, податковою інспекцією, державними реєстраторами, БТІ, Держкомземом, ДКЦПФР, органами АМКУ, оформлення наказів, розроблення інструкцій, здійснення контролю за відповідністю вимогам законодавства проектів наказів (зокрема кадрових), інструкцій, положень та інших актів правового характеру, які готуються на підприємстві, а також участь у підготовці цих документів.
  Досконале знання цивільного, господарського, земельного, податкового, корпоративного, трудового, господарсько-процесуального, цивільно-процесуального, адміністративно-процесуального права тощо.

  Досвід судових спорів:
  Маю значний досвід успішної участі в судових спорах (більше 40) в усіх юрисдикціях в судах усіх рівнів щодо різноманітних категорій справ (спори, пов’язані з перевезенням вантажів залізницею, стягнення заборгованості, земельні, податкові, трудові спори, спори щодо спадкування, спори з суб’єктами владних повноважень та ін.). Неодноразово представляв інтереси товариства у ВГСУ, ВАСУ та ВСУ.

  Володіння комп’ютером:
  Впевнений користувач ПК (Microsoft Word, Excel, Internet Explorer, Microsoft Office Outlook, ABBYY FineReader, Adobe Acrobat та ін.).
  Робота з юридичними базами даних.

  Володіння мовами:
  Українська - вільно.
  російська - вільно.
  англійська - нижче середнього (рівень «Intermediate»).
  французька - початковий рівень.

  Сімейний стан:
  Одружений, маю сина 4-х років.

  Про себе:
  Працелюбний, добросовісний, старанний, чесний, постійно навчаюся новому та самовдосконалююся, комунікабельний, впевнений у собі, самостійний, ініціативний, маю організаторські здібності.

  Відрядження:
  Готовий до відряджень.

  Контактное лицо: Д Віталій
  Телефон: 054327372
  E-mail: djurd@meta.ua

  Раздел: Юристы, адвокаты, право, консалтинг | №8411
   
  Результат: 1-1 (всего 1)
  Страница:
 • 1


 • Ведущие компании
  Вакансии ПриватБанк
   

  Jooble
  найти работу в Херсоне работа экспедитор
   

  Новости
   

  Реклама